Transform API (1.0.1) - en to ku translation catalogue (56 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Region
ku: ناوچە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Block
ku: بلۆک

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Configure block
ku: بلۆکەکان ڕێک بخە

en: characters
ku: هێما

en: Language switcher
ku: بگۆڕی زمان

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Save blocks
ku: بلۆکەکان هەڵگرە

en: The block settings have been updated.
ku: سازکارییەکانی بلۆک نوێکرانەوە.

en: Save block
ku: بلۆک پاشەکەوت بکە

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Space
ku: بۆشایی

en: Boolean
ku: بوولی

en: Comma
ku: کۆما

en: (No subject)
ku: (سه‌ردێڕی نییە)

en: Language name
ku: ناوی زمان

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Summary or trimmed
ku: کورتە یان داتاشراو

en: Language switcher (@type)
ku: بگۆڕی زمان (@type)

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Weight for @block block
ku: سەنگی بلۆکی @block

en: Nothing
ku: هیچ
