Transform API (1.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (53 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: The title of the block as shown to the user.
sl: Naslov bloka, kot ga vidi uporabnik.

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Region
sl: Regija

en: Menu
sl: Meni

en: Configure
sl: Nastavi

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Block
sl: Blok

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Mode
sl: Način

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: System
sl: Sistem

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Basic
sl: Osnovno

en: Hidden
sl: Skrito

en: Show
sl: Prikaži

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: characters
sl: znaki

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Blocks
sl: Bloki

en: Save blocks
sl: Shrani bloke

en: The block settings have been updated.
sl: Nastavitve bloka so bile posodobljene.

en: Save block
sl: Shrani blok

en: The block configuration has been saved.
sl: Konfiguracija bloka je bila shranjena.

en: Menus
sl: Meniji

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica

en: (No subject)
sl: (brez naslova)

en: Language name
sl: Ime jezika

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov
