Transform API (1.1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Date format
sr: Формат датума

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Mode
sr: Режим

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Block description
sr: Опис блока

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: (No subject)
sr: (Без наслова)

en: Language name
sr: Назив језика

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
sr: Блок не ради или не постоји. Недостаје вам садржај или морате да укључите оригинални модул.

en: Display in native language
sr: Приказ на матерњем језику
