Transform API (1.1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (152 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: List
uk: Список

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: The title of the block as shown to the user.
uk: Заголовок блоку, який бачить користувач.

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Parent
uk: Батько

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Region
uk: Область

en: Menu
uk: Меню

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Include
uk: Долучити

en: Date format
uk: Формат дати

en: Block
uk: Блок

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Mode
uk: Режим

en: Plain text
uk: Простий текст

en: System
uk: Система

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Basic
uk: Основні

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Hidden
uk: Приховано

en: Show
uk: Показати

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Entity
uk: Сутність

en: characters
uk: символів

en: Simple
uk: Просте

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Blocks
uk: Блоки

en: Save blocks
uk: Зберегти блоки

en: The block settings have been updated.
uk: Налаштування блоку було успішно оновлено.

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: The block configuration has been saved.
uk: Конфігурацію блоку було успішно збережено.

en: Menus
uk: Меню

en: Relative
uk: Відносний

en: The number of digits to the right of the decimal.
uk: Кількість цифр праворуч від знаку десяткового дробу.

en: Decimal marker
uk: Позначка десяткового числа

en: Language code
uk: Код мови

en: Space
uk: Пробіл

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Regions
uk: Області

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Delete region
uk: Вилучити регіон

en: Add region
uk: Додати область

en: Text length
uk: Довжина тексту

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Omit
uk: Пропустити

en: Comma
uk: Кома

en: (No subject)
uk: (Без теми)

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Mini
uk: Міні

en: Language name
uk: Назва мови

en: No blocks in this region
uk: В цій області блоки відсутні

en: Transform
uk: Перетворення

en: File URL
uk: URL файла

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Summary or trimmed
uk: Резюме або скорочений

en: Language switcher (@type)
uk: Перемикач мови (@type)

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Remove block
uk: Видалити блок

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Thousand marker
uk: Розділювач тисяч

en: Display with prefix and suffix.
uk: Відображати з префіксом та суфіксом.

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Weight for @block block
uk: Вага блоку @block

en: Region for @block block
uk: Область для блоку @block

en: Nothing
uk: Нічого

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва. Може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Label display for @title
uk: Відображення мітки для @title.

en: Formatter for @title
uk: Засіб форматування для %title

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Apostrophe
uk: Апостроф

en: Integer value
uk: Ціле значення

en: Thin space
uk: Тонка шпація(пробіл)

en: Place block
uk: Розмістити блок

en: Select the region where this block should be displayed.
uk: Виберіть область, в якій має бути відображений цей блок.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
uk: Виберіть формат для відображення дати. Перевірте, щоб задати формат, який підходить для даного поля, тобто опускайте час для поля, яке має тільки дату.

en: Format: @display
uk: Формат: @display

en: Float value
uk: Значення числа з рухомою комою

en: Filter by block name
uk: Фільтр за назвою блоку

en: Enter a part of the block name to filter by.
uk: Для фільтрування введіть частину назви блоку.

en: Saved the %label @entity-type.
uk: Збережено @entity-type %label.

en: String value
uk: Значення рядка

en: Comment list
uk: Список коментарів

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок

en: Display prefix and suffix
uk: Відображати префікс та суфікс

en: Menu levels
uk: Рівні меню

en: Text (formatted)
uk: Текст (відформатований)

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
uk: Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або вимкнено відповідний модуль.

en: Broken/Missing
uk: Пошкоджено/Втрачено

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: Display in native language
uk: Відображати в рідній мові

en: Displayed in native language
uk: Відображено у рідній мові

en: Trimmed limit
uk: Обмеження скорочення

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
uk: Якщо резюме не введене, скорочене поле %label буде завершуватись на останньому повному реченні до обмеження символів.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
uk: Обмеження скорочення: @trim_length символа(ів)

en: Time zone: @timezone
uk: Часовий пояс: @timezone

en: Time zone override
uk: Перевизначення часового поясу

en: The time zone selected here will always be used
uk: Завжди буде використовуватись часовий пояс, що тут вибрано

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
uk: Розмістіть блок <span class="visually-hidden">у області %region</span>

en: No blocks available.
uk: Блоки недоступні.

[ctx: decimal places]
en: Scale
uk: Порядок

en: Expand all menu links
uk: Розгорнути всі посилання меню

en: Date separator
uk: Роздільник дат

en: The string to separate the start and end dates
uk: Рядок, що відокремлює початкову та кінцеву дати

en: Separator: %separator
uk: Роздільник: %separator

en: @label (disabled)
uk: @label (вимкнено)

en: Initial visibility level
uk: Початковий рівень видимості

en: Number of levels to display
uk: Кількість рівнів для відображення

en: This maximum number includes the initial level.
uk: Ця максимальна кількість також включає в себе початковий рівень.

en: @entity being viewed
uk: Сутність @entity переглядається

en: Content block
uk: Блок вмісту

en: The "%plugin_id" was not found
uk: "%plugin_id" не знайдений

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
uk: Неможливо видобути віддалений URL (@url).

en: oEmbed content
uk: Вміст oEmbed

en: Override the option found on each menu link used for expanding children and instead display the whole menu tree as expanded.
uk: Перевизначити параметр, що міститься в кожному посиланні меню, яке використовується для розгортання дочірніх меню, і натомість показувати все дерево меню як розгорнуте.

en: Add new @entity-type %label
uk: Додати нову сутність типу @entity-type %label

en: The menu is only visible if the menu link for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
uk: Це меню видиме лише якщо посилання меню для поточної сторінки знаходиться на цьому рівні або нижче. Щоб завжди показувати це меню використовуйте рівень 1.

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label from the %region region?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити  @entity-type %label із області %region?

en: This will remove the block placement. You will need to <a href=":url">place it again</a> in order to undo this action.
uk: Це видалить розміщення блоку. Щоб скасувати цю дію необхідно буде <a href=":url">розмістити його знову</a>.

en: The @entity-type %label has been removed from the %region region.
uk: @entity-type %label: вилучено з області %region.

en: No blocks settings to update.
uk: Немає налаштувань блоків для оновлення.

en: This text will be displayed on the @mode_label list page.
uk: Цей текст відображатиметься на сторінці списку режиму @mode_label.

en: Enable this @display-mode for the following @bundle-label types:
uk: Увімкніть цей @display-mode для таких типів @bundle-label:

en: This @display-mode will still be available for the rest of the @bundle-label types if not checked here, but it will not be enabled by default.
uk: Цей @display-mode все ще буде доступним для решти типів @bundle-label, якщо тут не позначено, але він не буде ввімкнено за умовчанням.

en: <a href=":url">Configure the %display_mode_label %mode mode for %bundle_label</a>.
uk: <a href=":url">Налаштуйте режим %display_mode_label %mode для %bundle_label</a>.
