Transform API (1.1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar
