Transform API (1.1.0-beta3) - en to my translation catalogue (39 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: System
my: စနစ်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Simple
my: ရိုးရိုးသာမာန်

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Save blocks
my: block များကို သိမ်းပါ

en: Save block
my: block ကို သိမ်းပါ

en: The block configuration has been saved.
my: block အစိတ်အပိုင်းများအားသိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Language name
my: ဘာသာစကားအမည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Language switcher (@type)
my: ဘာသာစကား ပြောင်းရန် (@type)

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ

en: Thousand marker
my: ရာဂဏန်း အမှတ်အသား

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
