Transform API (1.1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (37 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Menu
ast: Menú

en: Configure
ast: Configurar

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Block
ast: Bloque

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Filter
ast: Filtru

en: Mode
ast: Mou

en: Plain text
ast: Testu planu

en: System
ast: Sistema

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Basic
ast: Básicu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Show
ast: Amosar

en: Configure block
ast: Configurar bloque

en: characters
ast: caráuteres
