Transform API (1.1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: The title of the block as shown to the user.
kk: Қолданушыларға көрсетілетін блоктың атауы.

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: Configure
kk: Баптау

en: Block
kk: Блок

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Mode
kk: күй

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Save blocks
kk: Блоктарды сақтау

en: The block settings have been updated.
kk: Блок теңшелімдері жаңартылды.

en: Save block
kk: Блокты сақтау

en: The block configuration has been saved.
kk: Блок параметрлері сақталды.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: (No subject)
kk: (Тақырыбы жоқ)

en: Language name
kk: Тілдің аты

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: Language switcher (@type)
kk: Тіл ауыстыру (@type)
