Transform API (1.1.0-beta4) - en to km translation catalogue (77 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: The title of the block as shown to the user.
km: ចំណង​ជើង​ប្លុក​ដូច​ដែល​បាន​​បង្ហាញ​អ្នក​ប្រើ ។

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Block
km: ប្លុក

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Mode
km: របៀប​

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Language switcher
km: ឧបករណ៍​ប្តូរ​ភាសា

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Save blocks
km: ​រក្សាទុក​ប្លុក

en: The block settings have been updated.
km: ការ​កំណត់​ប្លុក ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: Save block
km: ​រក្សាទុក​ប្លុក

en: The block configuration has been saved.
km: ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ប្លុក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ ។

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួន​តួលេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Space
km: ទំហំ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: (No subject)
km: (គ្មាន​ប្រធាន​បទ)

en: Language name
km: ឈ្មោះ​ភាសា

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Summary or trimmed
km: សង្ខេប ឬ​តម្រឹម​

en: Language switcher (@type)
km: (@type) កម្មវិធី​ប្តូរ​ភាសា

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Thousand marker
km: សញ្ញា​សម្គាល់​ខ្ទង់​ពាន់

en: Display with prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​ជាមួយ​នឹង​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។

en: Format settings:
km: ការ​កំណត់​ទ្រង់ទ្រាយ ៖

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Weight for @block block
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ប្លុក @block

en: Region for @block block
km: តំបន់​សម្រាប់​ប្លុក @block

en: Nothing
km: មិន​មាន

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ដែល​មាន​តែ​មួយ​គត់ ។ អាច​មាន​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (_) តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: Label display for @title
km: ទិដ្ឋភាព​ស្លាក​សម្រាប់ @title

en: Formatter for @title
km: កម្មវិធី​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ​សម្រាប់ @title
