Transform API (1.1.0-beta4) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Show
se: Čájet
