Transform API (1.1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (45 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: The title of the block as shown to the user.
ka: ბლოკის სათაური, რომელსაც დაინახავს მომხმარებელი.

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: System
ka: სისტემა

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Show
ka: ჩვენება

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Language switcher
ka: ენის გადამრთველი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Save blocks
ka: ბლოკების შენახვა

en: The block settings have been updated.
ka: ბლოკის პარამეტრები განახლებულია.

en: Save block
ka: ბლოკის შენახვა

en: The block configuration has been saved.
ka: ბლოკის კონფიგურაცია შენახულია.

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები

en: Nothing
ka: არაფერი
