Transform API (2.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (99 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai.

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Include
lt: Įterpti

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Block
lt: Blokas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Mode
lt: Būdas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: System
lt: Sistema

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Show
lt: Rodyti

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Entity
lt: Esybė

en: characters
lt: simboliai

en: Simple
lt: Paprastas

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: The block settings have been updated.
lt: Bloko nuostatos atnaujintos

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Menus
lt: Meniu

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Space
lt: Tarpas

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: Regions
lt: Regionai

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Boolean
lt: Loginis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: (No subject)
lt: (be temos)

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Summary or trimmed
lt: Įžanga arba sutrumpinta

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display with prefix and suffix.
lt: Rodyti su priešdėliu ir priesaga.

en: Format settings:
lt: Formato nustatymai:

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Weight for @block block
lt: Bloko @block svoris

en: Region for @block block
lt: Regionas @block blokui

en: Nothing
lt: Nieko

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas

en: Formatter for @title
lt: @title formatavimas

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Place block
lt: Įterpti bloką

en: Select the region where this block should be displayed.
lt: Pasirinkite sritį kurioje šis blokas turėtų būt atvaizduojamas.

en: Filter by block name
lt: Filtruoti pagal bloko pavadinimą

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose

en: Display prefix and suffix
lt: Rodyti prefiksą ir priesagą

en: Menu levels
lt: Meniu lygiai

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
lt: Blokas veikia klaidingai arba jo nėra. Nėra turinio arba reikia originalų modulį.

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: Display in native language
lt: Atvaizduoti gimtąja kalba

en: Trimmed limit
lt: Sutrumpinimo limitas

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
lt: Jei įžanga nenustatyta, sutrumpintas %label laukelis baigsis pilnu sakiniu prieš pasiekiant simbolių limitą.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
lt: Sutrumpinimo limitas: @trim_length simbolių

en: Time zone: @timezone
lt: Laiko zona: @timezone

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
lt: Įterpti bloką <span class="visually-hidden">į %region sritį</span>
