Transform API (2.0.0-rc2) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: Configure block
mk: Конфигурација на блок

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија
