Transform API (2.0.0) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: The title of the block as shown to the user.
os: Блочы сæр архайæг фендзæн ахæмæй.

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
