Translatable config pages (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Menu
ast: Menú
