Translatable config pages (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Config
it: Configurazione

en: Parent link
it: Link padre

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
it: La profondità massima di un link e di tutti i suoi figli è prefissata. Alcuni link di menu non sono selezionabili come genitori, se la loro selezione porta ad eccedere questo limite.
