Translatable config pages (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Parent link
jv: Pranala indhung
