Translatable config pages (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Bundle
mr: बंडल
