Translatable config pages (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Menu
my: မီနူး
