Translatable config pages (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Parent link
pl: Nadrzędny link

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
pl: Maksymalna głębokość dla odnośnika i wszystkich jego potomków jest stała. Część odnośników menu może nie być dostępna do wybrania jako rodzice jeśli spowodowałoby to przekroczenie tego limitu.
