Translatable config pages (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Menu
ml: മെനു
