Translatable config pages (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Menu
ar: القائمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Parent link
ar: الرابط اﻷب
