Translatable config pages (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Parent link
km: តំណ​មេ
