Translatable config pages (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Menu
sl: Meni
