Translatable config pages (1.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Menu
bg: Меню
