Translatable config pages (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Menu
he: תפריט

en: Bundle
he: חבילה

en: Config
he: קונפיג

en: Parent link
he: קישור אב

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
he: העומק המרבי לקישור תפריט ולקישורים שמתחתיו קבוע. ייתכן שקישורים מסוימים בתפריט לא יופיעו אם הקישור או הקישורים שמתחתיו חורגים ממגבלה זו.
