Translatable config pages (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ
