Translatable config pages (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Bundle
oc: Paquet

en: Parent link
oc: Ligam pare
