Translatable config pages (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Parent link
vi: Liên kết cấp cha
