Translatable config pages (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
