Translatable config pages (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Config
da: Konfigurér

en: Parent link
da: Overordnet link

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
da: Den maksimale dybde for et link og alle dets underliggende links er fastsat på forhånd. Nogle menupunkter kan ikke bruges som overordnede menupunkter fordi det vil overskride grænsen.
