Translatable config pages (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Menu
el: Μενού

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Parent link
el: Γονικό στοιχείο

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
el: Το μέγιστο βάθος ενός συνδέσμου και των παιδιών του είναι καθορισμένο. Ορισμένοι σύνδεσμοι του μενού ενδέχεται να μην είναι διαθέσιμοι ως γονικοί εάν η επιλογή τους ξεπερνάει αυτό το όριο.
