Translatable config pages (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Menu
gl: Menú

en: Bundle
gl: Paquete

en: Config
gl: Configuración

en: Parent link
gl: Enlace pai (Parent link)
