Translatable config pages (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
