Translatable config pages (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Menu
ku: پێڕست

en: Parent link
ku: بەستەری باوان
