Translatable config pages (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Bundle
pt: Pacote

en: Config
pt: Configurar

en: Parent link
pt: Ligação pai

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
pt: A profundidade máxima para uma ligação e todos os seus filhos é fixa.Algumas ligações de menu podem não estar disponíveis como pais se a seleção deles exceder esse limite.
