Translatable config pages (1.0.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Bundle
gu: બંડલ
