Translatable config pages (1.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Menu
hi: सूची

en: ID
hi: आईडी

en: Bundle
hi: पोटली

en: Parent link
hi: जनक लिंक
