Translatable config pages (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Bundle
nl: Bundel

en: Config
nl: Instellen

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De maximale diepte voor een link en alle onderliggende items ligt vast. Sommige menu-links zijn mogelijk niet beschikbaar als bovenliggend menu-item als, door selectie hiervan, deze limiet wordt overschreden.
