Translatable config pages (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Bundle
ps: بنډل

en: Parent link
ps: پلرين تړونی
