Translatable config pages (1.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Menu parent
pt: Menu superior

en: Bundle
pt: Pacote

en: Parent link
pt: Link superior

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
pt: A profundidade máxima para um link e todos os seus filhos é fixa. Alguns links de menu podem não estar disponíveis como pais se esse limite é excedido ao selecioná-los.

en: Manage config pages.
pt: Gerenciar config pages.

en: Config page type
pt: Tipo de Config page
