Translatable config pages (1.0.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Parent link
bo: སྦྲེལ་ཐག་གོང་མ
