Translatable config pages (1.0.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Menu
bs: Meni
