Translatable config pages (1.0.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Menu
es: Menú

en: Menu parent
es: Menú padre

en: Bundle
es: Paquete

en: Parent link
es: Enlace padre

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
es: La profundidad máxima de un enlace y todos sus hijos es fija. Es posible que algunos enlaces del menú no estén disponibles como padres si al seleccionarlos se excede este límite.
