Translatable config pages (1.0.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Menu
fa: قائم

en: ID
fa: هویت

en: Bundle
fa: بسته

en: Parent link
fa: واصلی والد
