Translatable config pages (1.0.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Parent link
eu: Guraso esteka
