Translatable config pages (1.0.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Menu
ru: Меню

en: Menu parent
ru: Предок меню

en: Bundle
ru: Набор

en: Config
ru: Конфигурация

en: Parent link
ru: Родительская ссылка

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ru: Максимальная глубина ссылки и всех её наследников фиксирована. Некоторые ссылки меню могут быть недоступны как родительские, если их выбор превысит данное ограничения.
