Translatable config pages (1.0.4) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Menu
uk: Меню

en: Menu parent
uk: Батько меню

en: Bundle
uk: Пакет

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Parent link
uk: Батьківське посилання

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина посилання та усіх його нащадків зафіксована. Деякі посилання меню можуть бути недоступні як батьки, якщо їх вибір буде перевищить це обмеження.
