Translatable config pages (1.0.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Menu
et: Menüü

en: Bundle
et: kogum

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Parent link
et: Vanemlink

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Lingi ja tema alamlinkide sügavus on fikseeritud. Mõned lingid pole saadaval vanemlinkidena, kui nende valimine ületaks seda limiiti.
