Translatable config pages (1.0.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Menu
fa: منو

en: ID
fa: شناسه

en: Bundle
fa: بسته

en: Parent link
fa: پیوند والد
